Ваш автомобиль - Наша забота!

КУЗОВНОЙ РЕМОНТ "ПОД КЛЮЧ"

Услуги эвакуатора в Харькове

Ціна фарбування капота у Харкові

Вартість фарбування капота – від 2500-5000 грн залежно від стану, розміру та конфігурації деталі. До нас можна звернутися для реставрації старого капота або фарбування нового. Пропонуємо вигідні ціни на локальний кузовний ремонт – пофарбуємо крила, багажник, двері, дах та інші елементи. Допоможемо втілити в життя вашу ідею тюнінгу, підберемо фарбу, що ідеально підходить під заводську, усунемо подряпини, відколи, дрібні вм’ятини з капота. Є повний спектр кузовного ремонту “під ключ”.

Ремонт та фарбування капота автомобіля

При лобових та бічних ударах капот першим приймає удар. Також після тривалої експлуатації на українських дорогах, фарба на капоті ушкоджується гравієм, стирається піском, стає шорсткою та непривабливою. Якщо ви зіткнулися з такими проблемами, наші маляри підкажуть, як їх вирішити:

  • Відполіруємо капот;
  • Виконаємо рихтування вм’ятин від ударів і каменів;
  • Пофарбуємо підкапотний простір;
  • Встановимо шумоізоляцію;
  • Виконаємо капітальний ремонт капота після ДТП (рихтування, зварювання, шпаклівка, ґрунт, фарбування, лак, полірування).

Приїжджайте до нас у майстерню, або надішліть фотографії до Вайбера. Ми оцінимо вартість робіт, підкажемо як краще виконати ремонт, щоб повернути автомобілю гарний зовнішній вигляд!