Ваш автомобиль - Наша забота!

КУЗОВНОЙ РЕМОНТ "ПОД КЛЮЧ"

Услуги эвакуатора в Харькове

Ремонт та фарбування даху авто в Харкові

Фарбування даху обійдеться від 4000-6000 грн., залежно від площі та складності виконання робіт. Як правило, такі роботи виконуються тільки після серйозних аварій або падіння тягарів на автомобіль (дерево, будматеріали, камені з автомобілів, що проїжджають повз). Якщо вам не пощастило та машина постраждала, не біда! Ми зробимо фарбування даху авто швидко та недорого. Використовуємо якісні автоемалі, ретельно готуємо поверхні, можна замовити роботи «під ключ», разом із рихтуванням, шпаклівкою та ґрунтовкою даху. Підберемо фарбу в колір, відновимо геометрію кузова, зробимо косметичний ремонт із гарантією.

 

Особливості виконання робіт:

 

Ціна фарбування даху машини настільки висока через високу складність підготовки. Рівна поверхня повинна бути ідеально вирівняна, адже будь-який дефект буде відразу помітний з будь-якого ракурсу огляду.

Повноцінне рихтування вимагає демонтажу скла, обшивку, іноді навіть двері. Дрібні відколи та подряпини можна усунути точково, без перефарбування всього даху.

Утрудняється доступ до деталей – на відміну від кузовних елементів, що знімаються, дах потрібно фарбувати з майданчика, це уповільнює роботу і підвищує трудовитрати.

У нас можна замовити обробку кузова від корозії, локальне фарбування дверей, бамперів, видалення невеликих вм’ятин. Залишились питання? Телефонуйте одразу до майстерні! Працюємо без посередників!